Outdoorchef wind- en spatbescherming voor Blazingzone
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.01
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Voorkomt vetspatten op de zijplank
Beschermt de infraroodbrander tegen wind (zodat hij niet dooft)
Constantere grilltemperatuur
Gemaakt van duurzaam en onderhoudsvriendelijk roestvrij staal
Outdoorchef wind- en spatbescherming voor Blazingzone
- Beschermt de Blazing Zone tegen wind - de vlam dooft niet meer door windinvloed
- Beschermt het grilloppervlak tegen vetspatten
- Draagt bij aan een constantere grilltemperatuur
- Gemaakt van hoogwaardig en duurzaam roestvrij staal
- Geschikt voor alle Outdoorchef Blazing Zone infraroodbranders
- Eenvoudige reiniging
De wind- en spatbescherming van roestvrij staal biedt meerdere praktische voordelen bij het gebruik van de Blazing Zone. Enerzijds beschermt hij de vlam van de keramische brander tegen doven en anderzijds voorkomt hij dat vetspatten het oppervlak van de grill vervuilen. De bescherming tegen wind draagt bovendien bij aan een constantere grilltemperatuur. De wind- en spatbescherming is compatibel met alle Outdoorchef Blazing Zone infraroodbranders.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 34,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2 kg |
| Höhe Verpackung | 3,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 14,7 cm |
| Breite | 34 cm |
| Höhe | 13,8 cm |
| Tiefe | 30,8 cm |
| Produktgewicht | 1,15 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 34,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2 kg |
| Höhe Verpackung | 3,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 14,7 cm |
| Breite | 34 cm |
| Höhe | 13,8 cm |
| Tiefe | 30,8 cm |
| Produktgewicht | 1,15 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

