Outdoorchef draaispitset voor Heat / QUBE Gasgrills
€ 139,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Elektrisch aangedreven draaispit voor vlees, gevogelte, groenten
Perfecte resultaten door gelijkmatige draaibeweging, zonder inspanning
Met spit, 2 x vorken en motor
Compatibel met alle HEAT en QUBE Gas Kettles
Belastbaar tot 8 kg draagvermringen
- Voor bijzonder sappige en gelijkmatig gegaarde draaispitgerechten - door de constante draaibeweging van het grillgerecht.
- Draaispitset met massieve roestvrijstalen spit, 2 roestvrijstalen vorken en motor
- Geschikt voor HEAT 3, 4-branders en 5-branders
- Werking met powerbank of via het stroomnet mogelijk
- Optioneel uitbreidbaar met draaispitmand
De draaispitset voor HEAT Gas Kettles zorgt voor heerlijke draaispitgerechten! Bereiding met het draaispit biedt bijzonder gelijkmatig gegaarde en sappige resultaten, omdat het grillgerecht continu roteert en het braadvocht daarbij aan het grillgerecht blijft kleven. Dat zorgt niet alleen voor een aromatischere smaakbeleving, maar ook voor een heerlijke korst. Het grillgerecht wordt hiervoor met behulp van 2 roestvrijstalen vorken antislip en veilig aan het spit bevestigd. De krachtige motor wordt met een 230 volt netstekker bediend, maar kan ook met een in de grill geïntegreerde powerbank worden gebruikt.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 44,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,5 kg |
| Höhe Verpackung | 11,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,6 cm |
| Breite | 12 cm |
| Höhe | 7,4 cm |
| Tiefe | 7,4 cm |
| Produktgewicht | 2,237 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillbesteck & Grillhelfer |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
| Breite Verpackung | 44,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,5 kg |
| Höhe Verpackung | 11,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 8,6 cm |
| Breite | 12 cm |
| Höhe | 7,4 cm |
| Tiefe | 7,4 cm |
| Produktgewicht | 2,237 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillbesteck & Grillhelfer |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
