Outdoorchef draaispiesmand voor Heat Gasgrills
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.13
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Voor klein stukken voedsel - geen draaien en keren meer
Voor friet, aardappelpartjes, groenten, zeevruchten, popcorn, tamme kastanjes en meer
Eenvoudig vullen en legen direct aan het spit
Outdoorchef draaispiesmand voor Heat Gasgrills
- Draaispiesmand om te vullen met friet, groenten, vlees, tamme kastanjes, aardappelen en zelfs popcorn
- Dankzij het bijzonder fijne draadgaas is het mogelijk om ook zeer kleine stukken perfect te garen, zonder dat er iets uitglijdt
- Eenvoudig vullen en legen - direct aan het spit openklappen en met allerlei lekkernijen vullen
- van hoogwaardig roestvrij staal - robuust, duurzaam en onderhoudsvriendelijk
De stevige draaispiesmand van roestvrij staal is ideaal om te vullen met klein stukken voedsel zoals bijv. friet, groenten, vlees, tamme kastanjes, aardappelen en zelfs popcorn. Het bijzonder dichte draadgaas voorkomt dat het stukken voedsel eruit kan glijden en laat het door de constante rotatie van het spit bijzonder gelijkmatig en perfect garen. Bespaar uzelf dus het draaien en keren en vul eenvoudig de roestvrijstalen mand. Om te legen kan de mand eenvoudig in de gewenste positie aan het spit worden gestopt en heel gemakkelijk worden geleegd.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 22,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,3 kg |
| Höhe Verpackung | 39,3 cm |
| Tiefe Verpackung | 18,7 cm |
| Breite | 38 cm |
| Höhe | 17 cm |
| Tiefe | 19,8 cm |
| Produktgewicht | 0,89 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillbesteck & Grillhelfer |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 22,7 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,3 kg |
| Höhe Verpackung | 39,3 cm |
| Tiefe Verpackung | 18,7 cm |
| Breite | 38 cm |
| Höhe | 17 cm |
| Tiefe | 19,8 cm |
| Produktgewicht | 0,89 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Grillbesteck & Grillhelfer |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
