Outdoorchef pizzasteen rond, Ø 32 cm
Outdoorchef
Productnummer:
14.491.80
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Knapperige pizza in de grill bakken
Met indicator voor controle van de perfecte baktemperatuur
Uitstekende temperatuurbehoud
Ø 32 cm, past in vrijwel alle Kettlebarbecues en gasgrills
Outdoorchef pizzasteen rond, Ø 32 cm
- Ronde Ø 32 cm pizzasteen van cordieriet voor bijzonder lekkere, zelfgebakken pizza zoals uit een steenoven
- Met hitte-indicator om eenvoudig af te lezen wanneer de steen heet genoeg is
- Voor een bijzonder knapperige bodem - ideaal voor pizza, flammkuchen, brood en gebak
- Poreus oppervlak van de natuursteen neemt tijdens het bakken het vocht uit het deeg op en zorgt voor knapperige resultaten
- Uitstekende warmteopslag voor bijzonder hoge baktemperaturen
De ronde pizzasteen van cordieriet zorgt voor bijzonder lekkere zelfgebakken pizza zoals uit een steenoven. De pizzasteen van cordieriet onttrekt tijdens het bakken het vocht aan het deeg, waardoor het deeg bijzonder bros en knapperig wordt. Dankzij de praktische hitte-indicator is heel eenvoudig te zien wanneer de steen voldoende is voorverwarmd en de perfecte baktemperatuur is bereikt. De hoogwaardige pizzasteen is niet alleen geschikt voor het bakken van pizza, maar ook voor de bereiding van flammkuchen, foccacia, brood en gebak.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 36,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,3 kg |
| Höhe Verpackung | 3,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 36,5 cm |
| Breite | 32 cm |
| Höhe | 1,5 cm |
| Tiefe | 32 cm |
| Produktgewicht | 2,05 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Weiss |
|---|
| Art | Pizza & Backen |
|---|---|
| Material | Cordierit, Edelstahl |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 36,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,3 kg |
| Höhe Verpackung | 3,8 cm |
| Tiefe Verpackung | 36,5 cm |
| Breite | 32 cm |
| Höhe | 1,5 cm |
| Tiefe | 32 cm |
| Produktgewicht | 2,05 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Weiss |
|---|
| Art | Pizza & Backen |
|---|---|
| Material | Cordierit, Edelstahl |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
