Outdoorchef Zone Divider Heat
Outdoorchef
Productnummer:
18.213.02
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
2 afzonderlijke temperatuurzones in de HEAT gasbarbecue - tot 100°C verschil
Gelijktijdig grillen met verschillende gaarruimtetemperaturen
Effectief gebruik van het grilloppervlak
Compatibel met alle HEAT Gasgasgrills
Outdoorchef Zone Divider Heat
- Praktische inzet om de gaarruimte in 2 afzonderlijke temperatuurzones te verdelen
- Geschikt voor HEAT Gas Kettles
- Voor de gelijktijdige bereiding van verschillende gerechten met verschillende gaartemperaturen
- Gemaakt van hoogwaardig en duurzaam roestvrij staal
- Bijzonder eenvoudige montage
De Zone Divider voor HEAT Gas Kettles maakt de gelijktijdige bereiding van verschillende gerechten met verschillende gaartemperaturen mogelijk. Hiervoor verdeelt de roestvrijstalen Zone Divider de gaarruimte heel eenvoudig in 2 afzonderlijke zones. Bijzonder praktisch: de HEAT Gas Kettles zijn hiervoor al uitgerust met 2 dekselthermometers.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 45,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,38 kg |
| Höhe Verpackung | 4,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 22,2 cm |
| Breite | 1,1 cm |
| Höhe | 43,4 cm |
| Tiefe | 43 cm |
| Produktgewicht | 1,96 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 45,1 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 2,38 kg |
| Höhe Verpackung | 4,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 22,2 cm |
| Breite | 1,1 cm |
| Höhe | 43,4 cm |
| Tiefe | 43 cm |
| Produktgewicht | 1,96 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Edelstahl |
|---|
| Art | Erweiterungen Grill |
|---|---|
| Material | Edelstahl |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
