Outdoorchef accessoirehouder voor HEAT 4-brander- en 5-brander-barbecues en modules
Outdoorchef
Productnummer:
14.491.76
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Geordende en ruimtebesparende opslag van grillroosters, pizzastenen, enz.
Integreerbaar in de onderkast van HEAT grillmodules en kastmodules
Perfecte benutting van de onderkast
Voor maximaal 3 accessoireartikelen
Outdoorchef accessoirehouder voor HEAT 4-brander- en 5-brander-barbecues en modules
- Integreerbare houder voor het organiseren van extra grillroosters, pizzastenen en grillplaten in de HEAT gasgrill
- Compatibel met alle HEAT 4-brander- en 5-brander-barbecues en grillmodules
- Optimale benutting van de opbergruimte in de onderkast
- Voor maximaal 3 accessoire-grilloppervlakken
Benut met de praktische accessoirehouder de ruimte in de onderkast van uw HEAT gasgrill perfect! De houder wordt vast in de onderkast gemonteerd en biedt voldoende plaats voor extra grillroosters, pizzastenen en grillplaten. Door het opbergen met de houder kunnen de grillroosters De set bestaat telkens uit 2 bodemhouders en een houder voor de achterwand van de onderkast. Er kunnen maximaal 3 accessoire-grilloppervlakken in de houder worden opgeborgen.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 14,8 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,3 kg |
| Höhe Verpackung | 7 cm |
| Tiefe Verpackung | 12,1 cm |
| Breite | 14,1 cm |
| Höhe | 5 cm |
| Tiefe | 6,1 cm |
| Produktgewicht | 0,19 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Polypropylen mit 30 % Glasfaser (PP GF30) |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 14,8 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,3 kg |
| Höhe Verpackung | 7 cm |
| Tiefe Verpackung | 12,1 cm |
| Breite | 14,1 cm |
| Höhe | 5 cm |
| Tiefe | 6,1 cm |
| Produktgewicht | 0,19 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Polypropylen mit 30 % Glasfaser (PP GF30) |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
