Outdoorchef afdekhoes voor HEAT barbecue X-445
Outdoorchef
€ 109,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.70
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor barbecue HEAT X-445 RB
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verkleuring
Eenvoudig aanbrengen en bevestigen met trekkoord
Outdoorchef afdekhoes voor HEAT barbecue X-445
- Beschermt de barbecue tegen alle weersomstandigheden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT barbecue X-445 RB
- Voor een hogere duurzaamheid en langere levensduur van de barbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige pasvorm dankzij trekkoord voor het fixeren van de hoes
Bescherm uw HEAT X-445 gasbarbecue tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verleng daarmee effectief de levensduur van uw barbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het trekkoord stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 160 cm |
| Höhe | 120 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Produktgewicht | 1,229 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,4 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 160 cm |
| Höhe | 120 cm |
| Tiefe | 64 cm |
| Produktgewicht | 1,229 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
