Outdoorchef afdekhoes voor barbecue Australia EVO 345
Outdoorchef
Productnummer:
18.221.73
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor barbecue Australia EVO 345
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verkleuring
Eenvoudig aanbrengen en bevestigen met trekkoord
Outdoorchef afdekhoes voor barbecue Australia EVO 345
- Beschermt de barbecue tegen alle weersomstandigheden, vocht, vervuiling, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor AUSTRALIA EVO gasstation 3-branders
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de barbecue
- Van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige bevestiging dankzij trekkoord om de hoes te fixeren
Bescherm uw Australia EVO 345 gasbarbecue tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verhoog daarmee effectief de levensduur van uw barbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het trekkoord stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1 kg |
| Höhe Verpackung | 8,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 126,5 cm |
| Höhe | 113 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Produktgewicht | 0,851 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1 kg |
| Höhe Verpackung | 8,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 126,5 cm |
| Höhe | 113 cm |
| Tiefe | 54 cm |
| Produktgewicht | 0,851 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
