Outdoorchef afdekhoes voor HEAT grillmodule X-515
€ 149,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Modulaire afdekhoes om te verbinden met ritssluiting
Perfect passend ontwerp voor grillmodule HEAT X-515
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verbleken
Met 4 rubberen lussen voor bevestiging aan de grillmodule
- Beschermt de grillmodule tegen alle weersomstandigheden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor HEAT grillmodule X-515
- Modulair uitbreidbare afdekhoes met rits
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de barbecue
- Van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Met 4 rubberen lussen om in te haken en te fixeren tegen windstoten
Bescherm uw grillmodule HEAT X-515 gasgrill tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verleng daarmee effectief de levensduur van uw Buitenkeuken. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en wordt met behulp van een ritssluiting aan andere modulaire onderdelen van de HEAT Buitenkeuken-afdekhoezen bevestigd.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,09 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 103 cm |
| Höhe | 114 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Produktgewicht | 0,73 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
| Breite Verpackung | 29,4 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,09 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 23 cm |
| Breite | 103 cm |
| Höhe | 114 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Produktgewicht | 0,73 kg |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
