Outdoorchef afdekhoes voor Blazing- en Cookingzone X-245 en de kastmodules
€ 109,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Modulaire afdekhoes om te verbinden met ritssluiting
Perfect passend design voor HEAT X-245 en kastmodules
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming tegen verbleken
Met 4 rubberen lussen voor bevestiging aan de grillmodule
- Beschermt de grill tegen alle weersomstandigheden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Passend voor HEAT grillmodule X-245 en kastmodule met 1 lade en dubbele deur, 3 lades
- Modulair uitbreidbare afdekhoes met ritssluiting
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de barbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Met 4 elastische lussen om in te haken en vast te zetten tegen windstoten
Bescherm uw grillmodule HEAT X-245 of een kastmodule tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verhoog daarmee effectief de levensduur van uw Buitenkeuken. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en wordt met behulp van een ritssluiting aan verdere modulaire onderdelen van de HEAT Buitenkeuken-afdekhoezen bevestigd.
Let op: mag niet over een ingeschakelde koelkastmodule worden gebruikt.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 23 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,02 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm, 29,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 9,6 cm |
| Breite | 85 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
| Breite Verpackung | 23 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,02 kg |
| Höhe Verpackung | 9,6 cm, 29,4 cm |
| Tiefe Verpackung | 9,6 cm |
| Breite | 85 cm |
| Höhe | 89,5 cm |
| Tiefe | 74 cm |
| Typ | Zubehör |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
