Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Arosa 570 G
Outdoorchef
Productnummer:
18.221.78
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor inbouwbarbecue Arosa 570 G
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming en bescherming tegen verkleuring
Stevige pasvorm door geïntegreerd elastiek
Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Arosa 570 G
- Beschermt de inbouwbarbecue tegen alle weersomstandigheden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor inbouwbarbecue Arosa 570 G
- Voor een hogere duurzaamheid en langere levensduur van de inbouwbarbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige pasvorm en eenvoudig aan te brengen dankzij elastiek
Bescherm uw inbouwbarbecue Arosa 570 G tegen weersinvloeden, vocht en vuil en verleng daarmee effectief de levensduur van uw gasbarbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het elastiek stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 50 cm |
| Tiefe | 76,5 cm |
| Produktgewicht | 0,274 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 50 cm |
| Tiefe | 76,5 cm |
| Produktgewicht | 0,274 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
