Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Arosa Blazing- en Cookingzone
Outdoorchef
Productnummer:
18.221.79
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Optimale bescherming tegen weersinvloeden en vocht
Perfect passend ontwerp voor inbouw-zijbrander Arosa Blazing-/Cooking Zone
Waterafstotend en ademend materiaal met UV-bescherming en bescherming tegen verkleuring
Stevige grip door geïntegreerd elastiek
Outdoorchef afdekhoes voor inbouwbarbecue Arosa Blazing- en Cookingzone
- Beschermt de inbouwbarbecue tegen alle weersinvloeden, vocht, vuil, sneeuw, bladeren en pollen
- Geschikt voor inbouw-zijbrander Arosa Blazing-/Cooking Zone
- Voor een hogere duurzaamheid en levensduur van de inbouwbarbecue
- Gemaakt van slijtvast, waterafstotend, ademend polyesterweefsel
- Met UV-bescherming en PU-coating
- Stevige grip en eenvoudig aan te brengen dankzij elastiek
Bescherm uw inbouwbarbecue Arosa Blazing-/Cooking Zone tegen weersinvloeden, vocht en vervuiling en verleng daarmee effectief de levensduur van uw gasbarbecue. Het bijzonder slijtvaste en waterafstotende weefselmateriaal biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, bladeren, pollen en UV-straling en blijft dankzij het elastiek stevig op de barbecue zitten.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 75,8 cm |
| Höhe | 15,1 cm |
| Tiefe | 48 cm |
| Produktgewicht | 0,13 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 26 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,2 kg |
| Höhe Verpackung | 6,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 20 cm |
| Breite | 75,8 cm |
| Höhe | 15,1 cm |
| Tiefe | 48 cm |
| Produktgewicht | 0,13 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Abdeckhauben |
|---|---|
| Material | widerstandsfähiges, wasserabweisendes Kunstfasergewebe |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
