Outdoorchef keukenrolhouder Heat, magnetisch
Outdoorchef
Productnummer:
14.491.77
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Keukenrol altijd binnen handbereik bij de grill
Hygiënisch en schoon het keukenpapier met één hand afscheuren
Universeel te plaatsen dankzij magnetische bevestiging
Hecht praktisch overal aan de grill, in de onderkast en op alle magnetische oppervlakken
Outdoorchef keukenrolhouder Heat, magnetisch
- Praktische keukenrolhouder voor HEAT Gas Kettles
- Met magnetische houder
- Flexibel en universeel te plaatsen op alle magnetische onderdelen van de grill
- Voor keukenrol, aluminiumfolie, vershoudfolie of butcherpaper
- Papier met één hand afscheurbaar
- Van gepoedercoat staal
De magnetische keukenrolhouder is gemaakt van gepoedercoat staal en kan met een magnetische houder op alle magnetische oppervlakken worden bevestigd. In de houder past een gangbare keukenrol evenals aluminiumfolie, vershoudfolie, butcherpaper of andere rollen met vergelijkbare breedte. Plaats de houder precies daar waar hij nodig is: verborgen in de onderkast van de barbecue, aan het zijplateau, aan de buitenkant van de onderkast of op alle andere magnetische oppervlakken.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 28,3 cm |
|---|---|
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 9,2 cm |
| Breite | 27,2 cm |
| Höhe | 8,5 cm |
| Tiefe | 9 cm |
| Produktgewicht | 0,5 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 28,3 cm |
|---|---|
| Höhe Verpackung | 9,6 cm |
| Tiefe Verpackung | 9,2 cm |
| Breite | 27,2 cm |
| Höhe | 8,5 cm |
| Tiefe | 9 cm |
| Produktgewicht | 0,5 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
