Outdoorchef vuilniszakhouder Heat, magnetisch
Outdoorchef
Productnummer:
14.491.78
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Altijd een schone en opgeruimde werkplek
Universeel te gebruiken voor alle zakken
Universeel te plaatsen door magnetische bevestiging
Hecht praktisch overal aan de grill, in de onderkast en op alle magnetische oppervlakken
Outdoorchef vuilniszakhouder Heat, magnetisch
- Magnetische universele houder voor afvalzakken voor de HEAT Gas Kettles
- Met magnetische houder
- Flexibel te plaatsen op alle magnetische onderdelen van de grill
- Eenvoudig en snel afvoeren van afval voor een schoon werkblad
- Draagvermringen tot 1.5kg
De magnetische vuilniszakhouder is gemaakt van gepoedercoat staal en kan met een magnetische houder op alle magnetische oppervlakken worden bevestigd. Aan de praktische houder kunnen alle plastic zakken (met of zonder handvat) worden bevestigd. Plaats de houder precies daar waar hij nodig is: verborgen in de onderkast van de barbecue, aan de zijplank, aan de buitenkant van de onderkast of op alle andere magnetische oppervlakken. De hechting van de houder biedt een draagvermringen tot 1,5 kg.
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 25 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,5 kg |
| Höhe Verpackung | 12,2 cm |
| Tiefe Verpackung | 9 cm |
| Breite | 23,3 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Tiefe | 8,5 cm |
| Produktgewicht | 0,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 25 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,5 kg |
| Höhe Verpackung | 12,2 cm |
| Tiefe Verpackung | 9 cm |
| Breite | 23,3 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Tiefe | 8,5 cm |
| Produktgewicht | 0,3 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Organisation |
|---|---|
| Material | Stahl pulverbeschichtet |
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
