Outdoorchef Abdeckhaube für HEAT Universalmodul
Outdoorchef
€ 149,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Productnummer:
18.221.97
Actuele leveringssituatie:
Momenteel niet beschikbaar
Outdoorchef Abdeckhaube für HEAT Universalmodul
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 23,3 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,13 kg |
| Höhe Verpackung | 33,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 10 cm |
| Breite | 115 cm |
| Höhe | 133 cm |
| Tiefe | 83 cm |
| Produktgewicht | 0,96 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 23,3 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 1,13 kg |
| Höhe Verpackung | 33,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 10 cm |
| Breite | 115 cm |
| Höhe | 133 cm |
| Tiefe | 83 cm |
| Produktgewicht | 0,96 kg |
Details / Merkmale
| Bauform | Outdoorküche |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
