Outdoorchef Ascona 570 G EVO
€ 649,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Maximale veelzijdigheid bij 80°C - 500°C met 2 afzonderlijk regelbare ringbranders
Indirect grillen over het volledige grilloppervlak mogelijk, direct grillen bij 500°C
Geen vetbranden door gepatenteerd trechtersysteem
Dekselscharnier in een hoek van 135° voor comfortabel openen/sluiten met één hand
Mobiel en stabiel onderstel met 2 grote wielen en gasfleshouder tot 8 kg
- Functionele gas-Kettlebarbecue voor maximale veelzijdigheid bij de bereiding
- Volledig zwart design
- Voor alle bereidingsmethoden geschikt - groot temperatuurbereik van 80°C - 500°C
- 2 afzonderlijk regelbare roestvrijstalen ringbranders
- Grilloppervlak Ø 54 cm met roestvrijstalen rooster
- Gepatenteerd trechtersysteem voor direct grillen tot 500°C en indirect grillen over het volledige oppervlak - voorkomt vetbranden
- Hoogwaardige en massieve porselein-geëmailleerde kettle - onderhoudsvriendelijk en robuust
- Soepel lopend 135° dekselscharnier van aluminium spuitgietwerk voor comfortabel openen/sluiten
- Eenvoudige en snelle reiniging dankzij volledig uitneembare trechters en vetopvangschaal onder de kettle
- Mobiel onderstel met 2 grote wielen en gasfleshouder voor 5 kg of 8 kg gasflessen
- Met praktische zijtafel incl. bestekhaken
De Ascona 570 G EVO is een veelzijdige gas-Kettlebarbecue in een elegant zwart design – ideaal voor alle bereidingsmethoden van zacht garen tot krachtig aanbraden bij 80–500 °C. Twee afzonderlijke roestvrijstalen ringbranders met 9,7 kW vermringen en het gepatenteerde trechtersysteem zorgen daarbij voor de perfecte warmteverdeling en gelijkmatige temperaturen. Met slechts één handgreep kan er direct worden gegrild bij hoge temperaturen of indirect over het volledige oppervlak en volledig zonder vetbranden. Het grilloppervlak van 54 cm met roestvrijstalen rooster biedt volop ruimte, terwijl de porselein-geëmailleerde kettle robuust en onderhoudsvriendelijk is. Dankzij het dekselscharnier van aluminium spuitgietwerk en uitneembare trechter- en vetopvangschaal is reinigen bijzonder eenvoudig. Een mobiel onderstel met grote wielen, gasfleshouder en bestekhaken maakt het comfort optimaal compleet.
Technische gegevens
| Material Hauptbrenner | Porzellanemailliert |
|---|---|
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Gesamtleistung | 9,7 kW |
| Gasverbrauch max. | 702 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 54 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 54 cm |
| Grillrostfläche | 2290 cm² |
| Material Grillrost | Edelstahl |
| Gästeanzahl | 8-12 |
| Breite Verpackung | 64,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 36,3 kg |
| Höhe Verpackung | 50,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 80 cm |
| Breite | 65 cm |
| Höhe | 107 cm |
| Tiefe | 97 cm |
| Produktgewicht | 29,3 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl pulverbeschichtet |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Material Hauptbrenner | Porzellanemailliert |
|---|---|
| Cooking Zone Seitenkocher | nein |
| Gesamtleistung | 9,7 kW |
| Gasverbrauch max. | 702 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Durchmesser Grillfläche | 54 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 54 cm |
| Grillrostfläche | 2290 cm² |
| Material Grillrost | Edelstahl |
| Gästeanzahl | 8-12 |
| Breite Verpackung | 64,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 36,3 kg |
| Höhe Verpackung | 50,5 cm |
| Tiefe Verpackung | 80 cm |
| Breite | 65 cm |
| Höhe | 107 cm |
| Tiefe | 97 cm |
| Produktgewicht | 29,3 kg |
| Bauform | Kugel |
|---|---|
| Typ | Gasgrill |
| Deckel doppelwandig | nein |
| Deckelthermometer | ja |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl pulverbeschichtet |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | kein Flammschutz, da unter Trichter |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |


