Outdoorchef barbecue Heat C-335
€ 899,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Grote XL Blazing Zone met 900°C infrarood-keramische brander (25,1 x 24,2 cm)
Met 3 roestvrijstalen branders en protection bars van roestvrij staal
Gietijzeren roosters voor hoge grilltemperaturen en maximale warmteopslag
Incl. magnetische haaklijst en universele houder voor accessoires
Verlichte draaiknoppen - met Safety Light, Ruime onderkast met roestvrijstalen wielen en vast gemonteerde zijplanken - incl. gasfleshouder voor 11 kg gasflessen
- Grote XL Blazing Zone met 900°C infrarood-keramische brander (25,1 x 24,2 cm)
- Met 3 roestvrijstalen branders en protection bars van roestvrij staal
- Gietijzeren roosters voor hoge grilltemperaturen en maximale warmteopslag
- Incl. magnetische haaklijst en universele houder voor accessoires
- Verlichte draaiknoppen - met Safety Light
- Ruime onderkast met verzinkte stalen wielen en vast gemonteerde zijplanken - incl. gasfleshouder voor 11 kg gasflessen
Met de barbecue HEAT C-335 is een comfortabele instap in de wereld van Gas Kettles gegarandeerd. Uitgerust met 3 krachtige roestvrijstalen branders en massieve gietijzeren roosters biedt het grilloppervlak voldoende ruimte voor alle gerechten en grillplannen. Boven de extra grote infraroodbrander in de zijplank worden bij tot 900°C perfecte branding en heerlijke roostaroma’s voor steaks, vlees en andere lekkernijen kinderspel. Extra comfort biedt de ruime onderkast, waarin de gasfles (tot 11 kg) gemakkelijk plaatsvindt. De bijzonder duurzame, hoogwaardige roestvrijstalen wielen maken bovendien eenvoudig transport over het terras mogelijk.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 3 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 3,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Leistung Blazing Zone | 3,6 kW |
| Gesamtleistung | 14,1 kW |
| Gasverbrauch max. | 1007 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 56 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 48 cm, 78,5 cm |
| Grillrostfläche | 2688 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 9-13 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 85 kg |
| Höhe Verpackung | 62 cm |
| Tiefe Verpackung | 78,5 cm |
| Breite | 133 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 63 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 69,5 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Anzahl Hauptbrenner | 3 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 3,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Leistung Blazing Zone | 3,6 kW |
| Gesamtleistung | 14,1 kW |
| Gasverbrauch max. | 1007 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 56 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 48 cm, 78,5 cm |
| Grillrostfläche | 2688 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 9-13 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 85 kg |
| Höhe Verpackung | 62 cm |
| Tiefe Verpackung | 78,5 cm |
| Breite | 133 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 63 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 69,5 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |




