Outdoorchef barbecue Heat C-435 RB
€ 1.099,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Grote XL Blazing Zone met 900°C infrarood-keramiekbrander (25,1 x 24,2 cm)
Met 4 roestvrijstalen branders incl. Protection Bars van roestvrij staal
Met backburner (achterbrander) van roestvrij staal
Gietijzeren roosters voor hoge grilltemperaturen en maximale warmteopslag
Massieve en vast gemonteerde zijtafels en verlichte draaiknoppen met Safety Light, Ruime onderkast met roestvrijstalen wielen - incl. gasfleshouder voor 11 kg gasflessen, magnetische hakenrail en universele houder voor accessoires
- Grote XL Blazing Zone met 900°C infrarood-keramiekbrander (25,1 x 24,2 cm)
- Met 4 roestvrijstalen branders en Protection Bars van roestvrij staal
- Met backburner (achterbrander) van roestvrij staal
- Gietijzeren roosters voor hoge grilltemperaturen en maximale warmteopslag
- Massieve en vast gemonteerde zijtafels en verlichte draaiknoppen met Safety Light
- Ruime onderkast met verzinkte stalen wielen en vast gemonteerde zijtafels - incl. gasfleshouder voor 11 kg gasflessen
Met de barbecue HEAT C-435 RB hoeft u geen compromissen te sluiten! Uitgerust met 4 krachtige roestvrijstalen branders en massieve gietijzeren roosters biedt het grilloppervlak voldoende ruimte voor alle gerechten en grillplannen. Boven de extra grote infraroodbrander in de zijtafel worden bij tot wel 900°C perfecte branding en heerlijke braadaroma’s voor steaks, vlees en andere lekkernijen kinderspel. De volledige uitrusting wordt afgerond met een praktische backburner aan de achterzijde van het grilloppervlak. Bereid hier met een optionele rotisserie perfecte draaispitgerechten. Extra comfort biedt de ruime onderkast met 2 deuren, waarin de gasfles (tot 11 kg) en Overig grillaccessoires gemakkelijk plaats vinden. De bijzonder duurzame en hoogwaardige roestvrijstalen wielen maken bovendien eenvoudig transport over het terras mogelijk.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 4 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 3,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Leistung Blazing Zone | 3,6 kW |
| Heckbrenner | ja |
| Leistung Heckbrenner | 4,4 kW |
| Gesamtleistung | 20,4 kW |
| Gasverbrauch max. | 1428 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 68 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 97,5 cm |
| Grillrostfläche | 3264 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 12-16 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 96 kg |
| Höhe Verpackung | 62 cm |
| Tiefe Verpackung | 97,5 cm |
| Breite | 145 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 63 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 78,5 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|
| Anzahl Hauptbrenner | 4 |
|---|---|
| Leistung Hauptbrenner | 3,5 kW |
| Material Hauptbrenner | Edelstahl |
| Leistung Blazing Zone | 3,6 kW |
| Heckbrenner | ja |
| Leistung Heckbrenner | 4,4 kW |
| Gesamtleistung | 20,4 kW |
| Gasverbrauch max. | 1428 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 68 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 97,5 cm |
| Grillrostfläche | 3264 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 12-16 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 96 kg |
| Höhe Verpackung | 62 cm |
| Tiefe Verpackung | 97,5 cm |
| Breite | 145 cm |
| Höhe | 119 cm |
| Tiefe | 63 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 78,5 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|







