Outdoorchef Planchagrill Heat C-265
€ 1.099,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Plancha-grill met afneembare XL plancha van gietijzer. Ideaal voor alle plancha- en pannengerechten. Verschillende temperatuurzones mogelijk.
Dubbele XL Blazing Zone als 2-voudige infraroodbrander - dubbele grilloppervlakte 25 x 24 cm - incl. roosters van roestvrij staal en deksel
Met twee 900°C infraroodbranders en een zijbrander (in hoogte verstelbaar)
Grote onderkast incl. zwenkwielen van roestvrij staal en gasfleshouder tot 11 kg gasfles
Verlichte draaiknoppen met Safety Light - Incl. magnetische hakenrail en universele houder voor accessoires
- Plancha-grill en 900°C barbecue in één grill
- Maximale veelzijdigheid van 60°C tot 900°C
- Dubbele XL Blazing Zone als 2-voudige infraroodbrander - dubbele grilloppervlakte 25,1 x 24,2 cm - incl. roosters van roestvrij staal
- Incl. XL plancha voor de bereiding van alle planchagerechten. Verschillende temperatuurzones mogelijk.
- Cooking Zone zijbrander met 3-voudig in hoogte verstelbare pannendrager voor potten, pannen en woks
- Grote onderkast incl. wielen van verzinkt staal en gasfleshouder tot 11 kg gasfles
- Verlichte draaiknoppen met Safety Light
- Incl. magnetische hakenrail en universele houder voor accessoires
De HEAT C-265 is de eerste plancha-grill met afneembare XL plancha van gietijzer, die maximale flexibiliteit biedt in de Buitenkeuken en is uitgerust met een dubbele XL Blazing Zone-infraroodzone. De focus ligt op veelzijdig plancha-grillen: de massieve gietijzeren plancha zit direct boven de twee infraroodzones, waardoor twee afzonderlijk regelbare temperatuurzones ontstaan voor precies en gevarieerd grillen.Op de plancha lukken moeiteloos de meest uiteenlopende gerechten - van sappige hamburgers met knapperige buns en bacon tot groenten, zeevruchten en pasta en zelfs ontbijtklassiekers zoals spiegeleieren of pancakes. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt bij elke bereiding voor perfecte resultaten met rijke, geroosterde smaken.Wanneer de plancha wordt verwijderd en vervangen door twee roosters van roestvrij staal, verschijnt de dubbele XL Blazing Zone. Hier kunnen meerdere steaks tegelijk bij extreem hoge temperaturen tot 900°C kort en heet worden aangegrild en verfijnd met krachtige roostaroma's. De in hoogte verstelbare roosters van roestvrij staal zorgen daarbij voor maximale controle, terwijl de infraroodbranders in combinatie met een Blazinglas ook voor andere bereidingswijzen kunnen worden gebruikt.Extra comfort biedt de zijdelingse Cooking Zone, waarop gelijktijdig bijgerechten, sauzen of complete gerechten zoals soepen en wokgerechten kunnen worden bereid. Zo wordt de HEAT C-265 plancha-grill het centrale element van een flexibele Buitenkeuken, waarin aan creatieve grillideeën geen grenzen zijn gesteld.
Technische gegevens
| Anzahl Hauptbrenner | 2 |
|---|---|
| Material Hauptbrenner | Keramik |
| Leistung Blazing Zone | 7,2 kW |
| Leistung Cooking Zone | 2,9 kW |
| Gesamtleistung | 10,1 kW |
| Gasverbrauch max. | 710 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 68 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 24,2 cm, 90,5 cm |
| Grillrostfläche | 716,3 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 6-10 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 74 kg |
| Höhe Verpackung | 63 cm |
| Tiefe Verpackung | 90,5 cm |
| Breite | 145 cm |
| Höhe | 107 cm |
| Tiefe | 59 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 61 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|
| Anzahl Hauptbrenner | 2 |
|---|---|
| Material Hauptbrenner | Keramik |
| Leistung Blazing Zone | 7,2 kW |
| Leistung Cooking Zone | 2,9 kW |
| Gesamtleistung | 10,1 kW |
| Gasverbrauch max. | 710 g/h |
| Gasart | Flüssiggas (LPG) |
| Breite der Grillfläche | 68 cm |
|---|---|
| Tiefe der Grillfläche | 24,2 cm, 90,5 cm |
| Grillrostfläche | 716,3 cm² |
| Material Grillrost | Gusseisen |
| Gästeanzahl | 6-10 |
| Breite Verpackung | 76,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 74 kg |
| Höhe Verpackung | 63 cm |
| Tiefe Verpackung | 90,5 cm |
| Breite | 145 cm |
| Höhe | 107 cm |
| Tiefe | 59 cm |
| Arbeitshöhe | 90 cm |
| Produktgewicht | 61 kg |
| Fettauffangwanne entnehmbar | vorne |
|---|---|
| Bauform | Station |
| Typ | Gasgrill |
| Zündung Hauptbrenner | One touch ignition / Elektrozündung |
| Drehregler Beleuchtung | ja |
| Deckel doppelwandig | ja |
| Deckelthermometer | ja |
| Integrierter Besteckhalter | ja |
| Klappbare Seitenablage(n) | nein |
| Gasflasche im Unterschrank | 11 kg |
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Brennerkammer | Stahl porzellanemailliert |
| Material Deckel | Stahl porzellanemailliert |
| Material Flammenschutzbleche | Edelstahl |
| Material Unterschrank / Untergestell | Stahl, pulverbeschichtet |
| Zündung Blazing Zone | One touch ignition / Elektrozündung |
|---|








