Outdoorchef Impregnering voor grillapparatuur
Outdoorchef
Productnummer:
14.421.56
Actuele leveringssituatie:
Beschikbaar
Laat water en vuil van roestvrij staal, emaille, keramische grills en glas afparelen
Verbindt zich met het oppervlak tot een duurzame beschermlaag
Beschermt tegen weersinvloeden en UV-licht
Vergemakkelijkt de reiniging door het pareleffect
Outdoorchef Impregnering voor grillapparatuur
- Bijzonder effectieve beschermende impregnering voor grills
- Vormt een waterafstotende beschermfilm
- Beschermt tegen vlekken, waterranden, vingerafdrukken en vervuiling
- Beschermt tegen UV-licht en weersinvloeden
- Voorkomt het aanhechten van droog vuil
- Met pareleffect
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 9,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,6 kg |
| Höhe Verpackung | 25,05 cm |
| Inhalt | 500 ml |
| Tiefe Verpackung | 4,2 cm |
| Breite | 9,8 cm |
| Höhe | 26,5 cm |
| Tiefe | 5 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 9,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,6 kg |
| Höhe Verpackung | 25,05 cm |
| Inhalt | 500 ml |
| Tiefe Verpackung | 4,2 cm |
| Breite | 9,8 cm |
| Höhe | 26,5 cm |
| Tiefe | 5 cm |
| Produktgewicht | 0,6 kg |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Schwarz |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.

