Outdoorchef reinigingspolish voor grillapparaten
Outdoorchef
Productnummer:
14.421.57
Actuele leveringssituatie:
Momenteel niet beschikbaar
Verwijdert microkrassen en vormt een vuilafstotende beschermlaag
Geeft weer nieuwe glans en verwijdert grove vervuiling, ingebrande resten en roestvlekken
Vormt een water- en vuilafstotende beschermlaag
Geschikt voor alle roestvrijstalen oppervlakken
Outdoorchef reinigingspolish voor grillapparaten
- Polish voor het verwijderen van microkrassen
- Geeft weer stralende glans
- Met microfijne polijstdeeltjes
- Verwijdert grove vervuiling, ingebrande resten, vet- en kalkvlekken
- Verwijdert roestvlekken
- Geschikt voor alle roestvrijstalen oppervlakken en onderdelen
- Zorgt voor streeploze glans
- Frist de materiaalkleur weer op
- Vormt een water- en vuilafstotende beschermlaag
Technische gegevens
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,37 kg |
| Höhe Verpackung | 16 cm |
| Inhalt | 250 ml |
| Tiefe Verpackung | 5 cm |
| Breite | 4,5 cm |
| Höhe | 17 cm |
| Tiefe | 4,5 cm |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Weiss |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|
Abmessungen, Gewicht und Verpackung
| Breite Verpackung | 5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 0,37 kg |
| Höhe Verpackung | 16 cm |
| Inhalt | 250 ml |
| Tiefe Verpackung | 5 cm |
| Breite | 4,5 cm |
| Höhe | 17 cm |
| Tiefe | 4,5 cm |
Details / Merkmale
| Typ | Zubehör |
|---|
Materialien
| Farbe | Weiss |
|---|
| Art | Reinigung |
|---|
Product- en veiligheidsinformatie, downloads
Voor dit product zijn geen bestanden beschikbaar.
