Outdoorchef Heat kastmodule met 2 deuren / 1 lade
CHF 1.299,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Ruime kast met grote opbergruimte en 2 Soft-Close-deuren
In hoogte verstelbare legplank
Soft-Close-lade voor bijv. bestek
Werkblad individueel te kiezen uit 3 verschillende materialen
Massieve kastmodule van roestvrij staal met poedercoating - extreem weerbestendig
- Flexibele Buitenkeukenmodule voor individuele combinatie met andere HEAT modules
- Buitenkast met enorme opbergruimte, 2 Soft-Close deuren en in hoogte verstelbare legplank
- Praktische, grote lade met Soft-Close voor het opbergen van bijv. grillbestek, kruiden, grillaccessoires of als besteklade
- Hoogwaardig en bijzonder massief vervaardigd uit roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Individueel aanpasbaar met verschillende afdekplaten van HPL, graniet of roestvrij staal
- Massieve stelvoeten met geïntegreerde wielen voor stabiele stand en eenvoudige mobiliteit
- Optioneel uitbreidbaar met plintpanelen voor een gesloten uitstraling
- Incl. in hoogte verstelbare legplank
- Met optionele afstandhouder (hittebescherming) met alle HEAT grillmodules combineerbaar
De kastmodule behoort tot het modulaire HEAT Buitenkeukensysteem en is met 2 deuren en 1 lade een echt opbergwonder. Met de in hoogte verstelbare legplank creëert u achter de beide Soft-Close-deuren overzichtelijke opbergruimte voor groot grillaccessoire zoals bijv. potten, pannen en stukken voedselhouders. Grillbestek, thermometers en andere kleinere grillhulpen bergt u eenvoudig op in de grote lade daarboven. De kast bestaat uit massief roestvrij staal met slijtvaste zwarte poedercoating. Daarmee zijn alle HEAT modules het hele jaar door weerbestendig en kunnen ze, voor een individuele uitstraling, met verschillende werkblades (HPL, graniet of roestvrij staal) tot een heel persoonlijke keukenlijn worden gecombineerd.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 92,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 68 kg |
| Höhe Verpackung | 89 cm |
| Tiefe Verpackung | 74,5 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 66 cm |
| Arbeitshöhe | 94 cm |
| Produktgewicht | 40,662 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Unterschrank / Untergestell | Edelstahl, pulverbeschichtet |
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|
| Breite Verpackung | 92,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 68 kg |
| Höhe Verpackung | 89 cm |
| Tiefe Verpackung | 74,5 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 66 cm |
| Arbeitshöhe | 94 cm |
| Produktgewicht | 40,662 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Unterschrank / Untergestell | Edelstahl, pulverbeschichtet |
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|







