Outdoorchef Heat Schrankmodul mit 3 Schubladen
CHF 1.499,00
Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
2 grote, stevige lades met soft-close systeem
Ideaal voor de Outdoorchef XL Plancha.
Extra lade met softclose-systeem voor bijvoorbeeld bestek.
Werkblad individueel te kiezen uit 3 verschillende materialen
Massieve kastmodule van roestvrij staal met poedercoating - extreem weerbestendig
- Flexibele Buitenkeukenmodule voor individuele combinatie met verdere HEAT modules
- Buitenkast met 3 praktische lades met soft-close voor het opbergen van grillaccessoires
- 2 heavy-duty lades met een draagvermringen tot 25 kg, ideaal voor zware gietijzeren potten, pannen of grillplaat
- Bovenste lade ideaal te gebruiken als besteklade
- Hoogwaardig en bijzonder massief vervaardigd uit roestvrij staal, met slijtvaste poedercoating voor maximale duurzaamheid
- Individueel aanpasbaar met verschillende afdekplaten van HPL, graniet of roestvrij staal
- Massieve stelvoeten met geïntegreerde wielen voor een stabiele stand en eenvoudige mobiliteit
- Optioneel uit te breiden met plintpanelen voor een gesloten uitstraling
- Met optionele afstandhouder (hittebescherming) met alle HEAT grillmodules combineerbaar
De kastmodule behoort tot het modulaire HEAT Buitenkeukensysteem en is uitgerust met 3 praktische soft-close lades. De overzichtelijke uittreklades bieden voldoende ruimte voor klein en groot grillaccessoire, potten, pannen, bestek en servies. Bijzonder zijn echter de twee heavy-duty lades die met een gewicht tot 25 kg belast kunnen worden en daarmee zelfs de grote XL gietijzeren plancha comfortabel kunnen opbergen. De kast is gemaakt van massief roestvrij staal met een slijtvaste zwarte poedercoating. Daarmee zijn alle HEAT modules het hele jaar door weerbestendig en kunnen ze, voor een individuele uitstraling, met verschillende werkblades (HPL, graniet of roestvrij staal) tot een heel persoonlijke keukenopstelling gecombineerd worden.
Technische gegevens
| Breite Verpackung | 92,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 67 kg |
| Höhe Verpackung | 89 cm |
| Tiefe Verpackung | 74,5 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 66 cm |
| Arbeitshöhe | 94 cm |
| Produktgewicht | 50 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Unterschrank / Untergestell | Edelstahl, pulverbeschichtet |
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|
| Breite Verpackung | 92,5 cm |
|---|---|
| Gewicht mit Verpackung | 67 kg |
| Höhe Verpackung | 89 cm |
| Tiefe Verpackung | 74,5 cm |
| Breite | 84 cm |
| Höhe | 94 cm |
| Tiefe | 66 cm |
| Arbeitshöhe | 94 cm |
| Produktgewicht | 50 kg |
| Typ | Küche |
|---|
| Farbe | Schwarz |
|---|---|
| Material Unterschrank / Untergestell | Edelstahl, pulverbeschichtet |
| Art | Outdoorküchen Element |
|---|








